خرید اپل آیدی اختصاصی با خیال راحت

مطمئناً اگر صاحب یکی از محصولات کمپانی اَپل هستید ، یکی از دغدغه هایتان خرید اَپل آیدی مطمئن است. با داشتن یک اپل آیدی مطمئن میتوانید تمام اطلاعات خود را با خیال راحت و بدون دغدغه در دستگاه خود و سرویس ابری اپل بارگذاری کنید .  

سرویس های مختلف خرید اپل آیدی

تمامی سرویس های اپل آیدی با ضمانت بازگشت وجه به فروش میرسد و دارای سرویس پشتیبانی میباشد .

اپل آیدی آماده و تحویل فوری 

۹۰۰۰

تحویل آنی اطلاعات + ضمانت و بازگشت وجه

اپل آیدی اختصاصی با ایمیل و نام دلخواه

۲۴۰۰۰

خرید اپل آیدی با ایمیل و نام دلخواه +‌ پشتیبانی و ضمانت بازگشت وجه

اپل آیدی کارتی

۱۸.۹۰۰

معتبر ، دارای پشتیبانی ، پمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی

اَپل آیدی چیست و اهمیت داشتن یک اپل آیدی مطمئن .

اَپل آیدی سامانه ایست که به دستگاه شما اعتبار داده و اتصال به دستگاه های دیگری که از کمپانی اَپل دارید را برایتان میسر می کند. همچنین بکاپ تمام مخاطبین و رسانه و رمزهای شما را در خود بارگذاری و ذخیره میکند .

علاوه بر این ها بدون خرید اپل آیدی امکانات و دسترسی هایتان در گوشی همراهتان یا لب تاپ اپل تان به 40% از کل آن کاهش می یابد.

احتمالا تا به حال اهمیت استفاده از یک آپل ایدی مطمئن را متوجه شده اید و مطمئنا دیگر نمیخواهید از یک اپل آیدی متصل به شماره های مجازی که به صورت موقتا در دسترس هستند استفاده کنید .

کلیه اطلاعات اپل آیدی منحصر بفرد و معتبر می باشد و نیازی به فعالسای و وریفای کردن ندارند و شما پس از خرید بلافاصه می توانید از آن استفاده کنید.
یکی از وظایف اصلی تمام کاربران و خریداران اپل آیدی پس از تهییه اپل آیدی جایگزین کردن تمامی اطلاعات شخصی خود با تمام اطلاعات اپل آیدی خود که شامل ایمیل ، سوالات امنیتی ، رمز عبور ، تاریخ تولد و …. می باشد.
برای خرید اپل آیدی در وارد کردن اطلاعات خود دقت کنید؛ ایمیل و شماره تماس شما نباید از قبل دارای اپل آیدی بوده باشند. همچنین هر موقع مایل باشید می توانید اطلاعات اپل آیدی خود را تغییر دهید.
هر اکانت اپل آیدی کاملاً اختصاصی بوده و تنها به یک شخص فروخته می شود و اکانت های فروخته شده از سیستم پاکسازی و تنها به شما تعلق دارد.

چه چیز هایی را قبل از خرید اپل آیدی باید بدانیم

خرید اپل آیدی

اپل آیدی کدام کشور را بگیریم؟

به طور پیش فرض در زمان ساخت اپل آیدی ، کشور آمریکا برایتان انتخاب می گردد. طبق اطلاعاتی که ما بدست آورده ایم اپل آیدی های کشور های مختلف چندان تفاوتی باهم ندارند ولی اپل آیدی آمریکا معتبر بوده و توسط شرکت اپل تأسیس شده است. علت محبوبیت اپل آیدی آمریکا پوشش بیشتر برنامه ها ، آهنگ ها و فیلم ها در مقایسه با کشور های دیگر است.

مزایای خرید اپل آیدی از اپل خونه

چرا برای خرید اپل آیدی ما را انتخاب کنید؟

قابلیت استفاده برای تمامی سرویس های اپل
قابلیت تغییر نام کاربری و پسوورد
پشتیبانی 24 ساعته
امنتیت خفن و بلاک نشدنی

پشتیبانی از اَپل آیدی فروخته شده

 

چنانچه در هر مرحله از فعالسازی و استفاده از اپل آیدی خریداری شده به مشکل بر خوردید ، می توانید از اینجا با ما در ارتباط بوده و از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید.