خرید اپل آیدی اختصاصی با خیال راحت

مطمئناً اگر صاحب یکی از محصولات کمپانی اَپل هستید ، یکی از دغدغه هایتان خرید اَپل آیدی مطمئن است. با داشتن یک اپل آیدی مطمئن میتوانید تمام اطلاعات خود را با خیال راحت و بدون دغدغه در دستگاه خود و سرویس ابری اپل بارگذاری کنید .  

سرویس های مختلف خرید اپل آیدی

تمامی سرویس های اپل آیدی با ضمانت بازگشت وجه به فروش میرسد و دارای سرویس پشتیبانی میباشد .

اپل آیدی آماده

تحویل فوری 

9.000
/تومان

تحویل آنی اطلاعات + ضمانت و بازگشت وجه

اپل آیدی اختصاصی

با ایمیل و نام دلخواه

24.000
/تومان

خرید اپل آیدی با ایمیل و نام دلخواه +‌ پشتیبانی و ضمانت بازگشت وجه

اپل آیدی کارتی

تحویل فوری

18.900
/تومان

معتبر ، دارای پشتیبانی ، ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی

اَپل آیدی چیست و اهمیت داشتن یک اپل آیدی مطمئن .

اَپل آیدی سامانه ایست که به دستگاه شما اعتبار داده و اتصال به دستگاه های دیگری که از کمپانی اَپل دارید را برایتان میسر می کند. همچنین بکاپ تمام مخاطبین و رسانه و رمزهای شما را در خود بارگذاری و ذخیره میکند .

علاوه بر این ها بدون خرید اپل آیدی امکانات و دسترسی هایتان در گوشی همراهتان یا لب تاپ اپل تان به 40% از کل آن کاهش می یابد.

احتمالا تا به حال اهمیت استفاده از یک آپل ایدی مطمئن را متوجه شده اید و مطمئنا دیگر نمیخواهید از یک اپل آیدی متصل به شماره های مجازی که به صورت موقتا در دسترس هستند استفاده کنید .

چه چیز هایی را قبل از خرید اپل آیدی باید بدانیم

جایگزینی اطلاعات

یکی از وظایف اصلی تمام کاربران و خریداران اپل آیدی پس از تهیه اپل آیدی جایگزین کردن تمامی اطلاعات شخصی خود با تمام اطلاعات اپل آیدی خود که شامل ایمیل ، سوالات امنیتی ، رمز عبور ، تاریخ تولد و … می باشد. البته اگر خرید اپل آیدی اختصاصی را انجام دهید ، نیازی به جایگزینی اطلاعات نخواهید داشت؛ چرا که اپل آیدی با اطلاعات شخصی شما ساخته می شود.

استفاده پس از خرید

برخلاف تصور برخی افراد که فکر می کنند بعد از خرید اپل آیدی ، نیاز به فعالسازی قسمت های خاصی وجود دارد ؛ اینگونه نیست. بلافاصله پس از خرید ، می توانید از اپل آیدی خود استفاده کنید و امکانات گوشی های اپل لذت ببرید.

انحصاری بودن اپل آیدی

هر اپل آیدی ، برای یک نفر. شرکت اپل ، سیستم اپل آیدی خود را به گونه ای طراحی کرده است که از هر اپل آیدی نمی توان چند نفری استفاده کرد. برخی از افراد تصور می کنند که برای صرفه اقتصادی ( که در مقابل قیمت اپل آیدی کاملا بی معنی است! ) و یا چند نفره اقدام به خرید اپل آیدی نمایند و باهم از آن استفاده کنند که این امر امکان پذیر نمی باشد.

اهمیت ایمیل در اپل آیدی

برای خرید اپل آیدی در وارد کردن اطلاعات خود دقت کنید؛ ایمیل و شماره تماس شما نباید از قبل دارای اپل آیدی بوده باشند. همچنین ایمیلی که به هنگام خرید اپل آیدی از آن استفاده می کنید ، قابل تغییر نمی باشد؛ لذا در ارائه اطلاعات خود دقت زیادی خرج کرده و از ایمیلی مطمئن و ایمن استفاده کنید.

فروش عمده اپل آیدی

برای آن دسته از دوستانی که می خواهند اپل آیدی به تعداد زیاد خریداری نمایند ، فروشگاه اپل خونه فروش عمده اپل آیدی را مهیا کرده است. در خرید عمده اپل آیدی ، قیمت اپل آیدی بسیار ارزان تر حساب خواهد شد.

برای خرید عمده کلیک کنید

خرید اپل آیدی

اپل آیدی کدام کشور را بگیریم؟

به طور پیش فرض در زمان ساخت اپل آیدی ، کشور آمریکا برایتان انتخاب می گردد. طبق اطلاعاتی که ما بدست آورده ایم اپل آیدی های کشور های مختلف چندان تفاوتی باهم ندارند ولی اپل آیدی آمریکا معتبر بوده و توسط شرکت اپل تأسیس شده است. علت محبوبیت اپل آیدی آمریکا پوشش بیشتر برنامه ها ، آهنگ ها و فیلم ها در مقایسه با کشور های دیگر است.

مزایای خرید اپل آیدی از اپل خونه

چرا برای خرید اپل آیدی ما را انتخاب کنید؟

قابلیت استفاده برای تمامی سرویس های اپل

قابلیت تغییر نام کاربری و پسورد

پشتیبانی 24 ساعته

امنیت مطمئن و بلاک نشدنی

پشتیبانی از اَپل آیدی فروخته شده

 

چنانچه در هر مرحله از فعالسازی و استفاده از اپل آیدی خریداری شده به مشکل بر خوردید ، می توانید از اینجا با ما در ارتباط بوده و از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید.